Gyvoji krašto enciklopedija
NAUJAS KONKURSAS!

Šis konkursas jau baigėsi. Bus vertinami darbai pateikti nuo vasario 6 dienos iki kovo 1 dienos (imtinai). Konkurso nugalėtojai bus paskelbti 2012 m. kovo 20 dieną svetainės www.grazitumano.lt naujienose ir www.bibliotekospazangai.lt svetainėje.

Kas labiau, jei ne žmonės, formuoja miesto ar miestelio veidą, garsina krašto vardą? Kiekvienoje vietovėje galima rasti asmenybių, kurios savo idėjomis, darbais ar pasiekimais praturtina bendruomenės kasdienybę. Geriausiai šiuos žmones pastebi ir apie juos papasakoti gali vietiniai gyventojai.

Gražūs pavyzdžiai užkrečiami, o nuveikti darbai – įkvepia, tad verta įamžinti svarbių žmonių istorijas ir, naudojantis skaitmeninėmis technologijomis, pasidalinti jomis ne tik su vietiniais, bet ir su visos Lietuvos žmonėmis.

Dalyvaukite konkurse „Mano krašto portretai“, įamžinkite Jūsų kraštą garsinantį ar praturtinantį žmogų skaitmeniniame kūrinyje, patalpinkite jį interneto svetainės www.grazitumano.lt interaktyviame žemėlapyje ir laimėkite skaitmeninį fotoaparatą.

Daugiau informacijos:

Konkurso rėmėjas:  

Informaciniai rėmėjai: