Žyma:Šilutės raj. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialas

Iš „Graži tu mano“.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Šilutės raj. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialas


Šilutės raj. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialas.

Grabupių km, Šilutės pašt., Šilutės seniūnija, LT-99152 Šilutės raj., tel.: (8~ 441) 68008 grabupiai.biblioteka@silutevb.lt

Vykdant bibliotekų tinklo dislokaciją, iš neperspektyvios Laukstėnų kaimo gyvenvietės, kurioje nuo 1957 m. veikė biblioteka, ši perkelta į Grabupius ir 1978 m. Grabupiuose įsteigtas Grabupių filialas. 2005 m. rugsėjo mėn. biblioteka persikėlė į naujas patalpas Grabupių pradinės mokyklos pastate. Bibliotekos fondą sudaro knygos ir serialiniai leidiniai, tarp jų grožinė ir šakinė literatūra. Biblioteka bendradarbiauja su Grabupių pradine mokykla.

Darbo laikas Antradieniais ir ketvirtadieniais 8.30-17.30 Pietų pertrauka 12.00-13.00 Penktadieniais 13.00-17.00

Paslaugos Filiale veikia 5 vietų skaitykla, rengiamos literatūros, profesionalaus ir mėgėjiško meno parodas, vyksta kultūros renginiai. Biblioteka suteikia galimybę nemokamai naudotis šiomis paslaugomis: knygomis, periodiniais, seraliniais, informaciniais leidiniais, tradiciniais katalogais ir kartotekomis.

Lankytojų aptarnavimo tvarka Asmenys, norintys naudotis Grabupių filialo turimais spaudiniais ir kitais dokumentais, privalo užsiregistruoti. Pateikus asmens tapatybės dokumentą užpildomas skaitytojo formuliaras ir jame skaitytojas pasirašo. Skaitytojo bilieto nėra. Naudojimasis biblioteka yra nemokamas. Bibliotekos lankytojai aptarnaujami remiantis patvirtintomis „Naudojimosi biblioteka taisyklėmis“.


Susijusios žymos
Nuorodos

Vardų sritys
Variantai
Veiksmai