Žyma:Nepriklausomybės paminklas

Iš „Graži tu mano“.

(Skirtumai tarp versijų)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Nepriklausomybės paminklas


 
Eilutė 1: Eilutė 1:
-
Nepriklausomybės paminklas, dar vadinamas Rozalimo Angelu, miestelio centinėje dalyje pastatytas 1928 m., minint Lietuvos nepriklausomybės dešimtmetį. Pokario metais nugriautas. 1990 m. vasario 16 d. paminklas buvo atstatytas ir pašventintas (angelo skulptūrą atkūrė skulptorė Birutė Kasperavičienė), tačiau jau pirmą naktį gipsinė angelo skulptūra piktadarių buvo sudaužyta. Po šio įvykio ant postamento buvo pastatyta bronzinė angelo skulptūra.
+
Nepriklausomybės paminklas, dar vadinamas Rozalimo Angelu, miestelio centrinėje dalyje pastatytas 1928 m., minint Lietuvos nepriklausomybės dešimtmetį. Pokario metais nugriautas. 1990 m. vasario 16 d. paminklas buvo atstatytas ir pašventintas (angelo skulptūrą atkūrė skulptorė Birutė Kasperavičienė), tačiau jau pirmą naktį gipsinė angelo skulptūra piktadarių buvo sudaužyta. Po šio įvykio ant postamento buvo pastatyta bronzinė angelo skulptūra.

Dabartinė 13:02, 28 vasario 2012 versija

Nepriklausomybės paminklas, dar vadinamas Rozalimo Angelu, miestelio centrinėje dalyje pastatytas 1928 m., minint Lietuvos nepriklausomybės dešimtmetį. Pokario metais nugriautas. 1990 m. vasario 16 d. paminklas buvo atstatytas ir pašventintas (angelo skulptūrą atkūrė skulptorė Birutė Kasperavičienė), tačiau jau pirmą naktį gipsinė angelo skulptūra piktadarių buvo sudaužyta. Po šio įvykio ant postamento buvo pastatyta bronzinė angelo skulptūra.Vardų sritys
Variantai
Veiksmai