Neries regioninis parkas

Iš „Graži tu mano“.

Susijusios žemėlapio žymos:

Įvertink straipsnįĮvertinimas: 5 / 5 (7 balsai)
Sveiki visi ;-)

trumpai noriu pristatyti, kur lankiausi prieš porą, berods, savaičių :-) tai regioninis Neries Parkas, kuris yra netoli Vilniaus :) iki ten galima eiti pėstute, aišku, tai gali užtrukti ilgai ir pareikalauti nemažai pastangų, su dviračiu patogiau, bet pastangų irgi prireiks :) o jeigu nesat sporto šalininkai, tai su mašina drąsiai prasiskinsit kelią :-) aš iki jo važiavau ir su dviračiu, ir su mašina :-) kad būtų lengviau įsivaizduoti, kur vyksta veiksmas, pateikiu jums išsamų žemėlapį, kad nepasiklystumėte :)

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=54.701019,25.262718&daddr=Vilniaus+gatv%C4%97,+Vilniaus+rajonas,+Vilniaus+apskritis+14019,+Lietuva&geocode=%3BFRt-RAMdgBd9AQ&hl=lt&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=12&sll=54.748802,25.175514&sspn=0.141679,0.307274&ie=UTF8&z=12

be to, turite žinoti, kad šis parkas Jūsų laukia ne tik dabar, rudenį, bet ir visais kitais metų laikais.

Tai be proto gražus reginys akims ir širdžiai. Yra įrengtos poilsiavietės, daug kalniukų ir nuokalnių, laiptukų užlipti ir nusiristi, dar maloni atrakcija laukia tų, kurie pasiryžę keliauti netoli Neries kranto - nes eidamas šalia jos, gali jausti jos čiurlenimą ir gaudyti vandenyje saulės zuikučius. O jeigu sugalvotumėte eiti per mišką, tai visada galite tikėtis sutikti laukinių gyvūnų, kaip briedį :-) aš tokį, kaip matote, sutikau :) bet jis buvo labai draugiškas ir mūsų neskriaudė :-)))

Šios atvirutės neatskleidžia visų vaizdų, kokius galite pamatyti, bet pvz. tikiuosi, kad bent jau paskatins susidomėjimą pamatyti viską patiems :) tik nepamirškit pasiimti su savimi pastiprinimo... kad briedį būtų lengviau prisijaukinti ;-)


yra ir Neries regioninio parko el. svetainė, kurią galite aplankyti ir  daugiau pasiskaityti apie magiškuosius vaizdus :) http://www.neriesparkas.lt/